Atlet Alica Schmidt Kimdir? Kaç Yaşındadır?

İşte dünyanın en seksi atleti olarak gösterilen 21 yaşındaki Alman Güzel Alica Schmidt'in hayatı.
 Atlet Alica Schmidt Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Alica Schmidt 21 yaşındadır. 8 Kasım 1998 tarihinde Almanya‘nın Renanya-Palatina eyaletine bağlı olan Worms’da dünyaya gelmiştir. Bir atlet ve ülkesini birçok kez organizasyonlarda temsil eden bir koşucudur. Bazı uluslararası etkinliklerde de madalyalar kazanmıştır. Artık sadece bir atlet değildir. Aynı zamanda bir model ve sosyal medya fenomenidir. Temelde 400 metre’de yarışmaktadır..

Tüm dünya COVID-19 saldırısı altında ve her ülke bu durumla savaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. 28 Ocak günü Almanya’da, bir kişide Corona virüsü testi pozitif çıktı. Onunla temas eden herkes karantinaya alındı. Bu aynı zamanda Alica Schmidt’nda yaşamını etkiledi. Ancak 19 Nisan’da İnstagram’da bir post yayınladı ve antrenmanlara başlayacağını ifade etti.

Alica Schmidt, babası tarafından spora yönlendirildiği söylenmektedir. Okuldayken bayrak yarışı, uzun atlama ve 400 m yarış gibi etkinliklere katılırdı. 2018 yılında 20 Yaş Altı Avrupa Atletizmine katıldı. Üniversite eğitimini Berlin’de bulunan Freie Universitat‘da alırken üniversite hayatında bile atlet olarak kariyerine devam etti.

Alica Schmidt’in fotoğraflarını paylaştığı “richter.raw” kullanıcı adlı bir instagram hesabı vardır.

Boyu 170 cm’dir, Aynı zamanda dünyanın en seksi atleti olarak gösterilmektedir. Eğer iptal edilmeseydi 2020 Tokyo Olimpiyatları‘nda da yarışacaktı.

Güzel atletin İnstagram hesabında 859 Bin takipçisi bulunmaktadır.

Alica Schmidt Kariyer Başarıları

  • Avrupa Gençler Şampiyonası 4 × 400 m Bayrak Gümüş Madalya (Grosseto 2017)
  • Avrupa Gençlik Şampiyonası 4 × 400 m Bayrak Bronz Madalya (Gävle 2019)
  • Almanya Şampiyonası 4 × 400 m Bayrak Gümüş Madalya (Berlin 2019)
Alica Schmidt 'ın Instagram adresi: @alicasmd
Alica Schmidt 'ın Youtube adresi: @alicaschmidt

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın