Ebubekir Sıddık Savaşçı Kimdir? Kaç Yaşındadır?

İşte Ebubekir Sıddık Savaşçı Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Hangi İlde Milli Eğitim Müdürlüğü Yapmaktadır gibi sorularınızın cevabı:
 Ebubekir Sıddık Savaşçı Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Aslen Bayburt’lu olan Savaşçı 1979 yılında doğmuştur. Babasının devlet memuru olması sebebiyle ilkokul ve ortaokulu başka illerde okudu. Lise öğrenimini Bayburt Lisesinde tamamlayan Savaşçı Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliğini kazandı ve ordan mezun olduktan sonra Bayburt Hayırseverler İlkokuluna atanarak öğretmenlik görevine başladı. İstanbulve Kütahya’da birçok okulda okul müdürü, öğretmen ve müdür yardımcısı olarak görev yaptı; ayrıca İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı görevlerini icra etti.

Sivas Millî Eğitim Müdürlüğü’ne 2018 yılı Nisan ayında göreve başlatılan Savaşçı, 2 Ağustos 2019 tarih ve 2019/256 no´lu Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile asaleten atandığı görevine devam etmektedir.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Yeni Atanan Öğretmenlere Büyük Jest!

İlgili İçerik
Milli Eğitim Bakanlığı, 18 Mart’ta atanan sözleşmeli öğretmenlerin kararnameleri 22 Haziran’da atandıkları illere gönderdi. 22 Haziran Kararnameleri 81 il MEM’e gönderildi. 18 Mart’da ataması yapılan 20 bin sözleşmeli öğretmenlerin...

Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın Twitter adresi: @ebubekirsavasci

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın