MEB’den son dakika seminer açıklaması! Seminerler iptal mi edildi?

Öğretmenlerin meslek içi eğitimi ile alakalı son dakika gelişmesi yaşandı. MEB ilk defa seminerler konusunda büyük bir değişikliğe gitti. Her yıl belli dönemlerde yapılan seminerler bu yıl yapılacak mı? Seminer hangi tarihlerde yapılacak?
 MEB’den son dakika seminer açıklaması! Seminerler iptal mi edildi?
MEB (@tcmeb) | Twitter

Öğretmen seminerleri ne zaman?

Seminer MEB tarafından açıklanan 22-30 Haziran tarihleri arasında yapılacağı açıklanmıştı. Bu konuyla alakalı herhangi bir tarih değişikliği yapılmadı. Yani seminerler 22-30 Haziran yapılacak.

Seminer çalışmaları ek ders ücretleri

İlgili İçerik
Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamada okullarda 22- 30 Haziran tarihleri arasında seminer çalışmaları yürütülecek. Öğretmenlere bu kapsamda seminer çalışmaları için de günlük 3 ek ders ödemesi olmak üzere toplam...

Seminerler nasıl yapılacak?

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Adnan Boyacı tarafından yapılan açıklamaya göre, seminerler yüz yüze veya çevrim içi şeklinde yapılabilecek. Çevrim içi katılım yapmak isteyen öğretmenlere ise MEBBİS modülü üzerinden duyurusu yapılacak.

Yapılan açıklamaya göre öğretmenler seminer çalışmalarını yüz yüze yapacak ancak kurul toplantıları okullar tarafından video konferans yoluyla yapılabilecek.Okul birinciliği ve disiplin cezaları almış öğrencilerin durumları video konferans yoluyla yapılan toplantıda görüşülecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın