İnstagram’da Paylaştığım Fotoğraflar Siliniyor Hatası ve Çözümü

 İnstagram’da Paylaştığım Fotoğraflar Siliniyor Hatası ve Çözümü

İnstagram fotoğraflarım kendi kendine siliniyor. İnstagram hesabında paylaştığınız resimler kendiliğinden siliniyor ya da kayboluyorsa çözüm için yapılması gerekenleri anlattık.

İnstagram Fotoğraflarım Kendi Kendine Siliniyor Hatası!

İnstagram resmim ve fotoğrafım kendiliğinden kayboldu, instagram fotoğrafım ve resmim kendiliğinden silindi, instagram resmim ve fotoğrafım siliniyor, instagrama yüklediğim fotoğrafım nereye gitti, instagram’da paylaştığım resim kayboldu. İnstagram uygulaması içerisinde arkadaşlarınız ya da takipçiler için yaptığınız resimlerin bir anda gözükmemesi sıkıntısı olabilir.

Paylaşım sağladığınız bir resim veya fotoğraf bir anda silindiyse ve artık resme erişim sağlayamıyorsanız bu durumda resim şikayet almış olabilir. Başkaları tarafından, olduğundan fazla bir şikayet alırsa resim veya fotoğraf instagram tarafından da kaldırılabilir.

Yalnız şikayet alması için herhangi bir sebep olmayan bir resminiz silindiyse bu durumda yapmanız gereken işlemler çok basit!

Bunun Çözümü İçin İnstagram İzin Verilen Uygumaların İzinlerini İptal Etmeniz Gerekiyor

İnstagram hesabınızı kullanırken bazı uygulamalar sizden izin isteyerek hesabınıza bağlanıp çalışıyor olabilir buna izin vermiş olabilirsiniz ama paylaşımların silinmesi genelde buna bağlıdır peki İZİNLİ UYGULAMALARIN İZİNLERİNİ NASIL KALDIRABİLİRİM? derseniz size resimli anlatacağız.

1-Masaüstünden instagram hesabınıza giriş yapınız!

2-Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil simgesine tıklayarak profilinize giriniz!

3-Profil sayfanıza giriş yaptıktan sonra ayarlar düğmesine basınız!

4-‘İzinli Uygulamalar’ seçeneğine basınız!

5-İzin verdiğiniz tüm uygulamalardaki izinleri kaldırınız!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın