Dünyanın En Çekici Atleti Alica Schmidt Müjdeyi Verdi!

Dünyanın en çekici kadın atleti olarak seçilen 8 Kasım 1998 doğumlu 21 yaşındaki Alman sporcu Alica Schmidt, Covid-19 pandemisi önlemleri nedeniyle uygulanan karantina sonrası tekrar olimpiyatlara katılacağını açıklamıştı.
 Dünyanın En Çekici Atleti Alica Schmidt Müjdeyi Verdi!

Almanya hükümeti, Korona uygulamalarını gevşetmeye karar verince ‘Dünyanın en seksi sporcusu’ olarak seçilen Alica Schmidt müjdeyi hayranlarına verdi ve sahaya indi.

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılmayı hedefleyen Alica Schmidt, 2020 Tokyo Olimpiyatlarının ertelenmesinin stresinden kurtulup çalışmalara başladığının müjdesini sevenlerine verdi. Olimpiyat kazanma hedefiyle yola çıkan ancak korona önlemleri nedeniyle hayalleri suya düşen seksi Alman atlet Alica, 3 aylık karantina sürecinin ardından çalışmalara kaldığı yerden devam ediyor.

Almanya devletinin Covid-19 karantinasını gevşetmesinden sonra çalışmalarına geri dönen Alica, instagramdan paylaştığı mesajında “Sonunda tekrar piste dönebiliyorum. Geçen ay her yaptığım tek başınaydı. Doğa, öğretim seansı için kötü olmasa da tekrar pistlere dönebildiğim için çok mutluyum” söylemişti.

Atlet Alica Schmidt Kimdir? Kaç Yaşındadır?

İlgili İçerik
Alica Schmidt 21 yaşındadır. 8 Kasım 1998 tarihinde Almanya‘nın Renanya-Palatina eyaletine bağlı olan Worms’da dünyaya gelmiştir. Bir atlet ve ülkesini birçok kez organizasyonlarda temsil eden bir koşucudur. Bazı uluslararası...

Almanya milli takımıyla 2017 yılında 20 yaş altı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalyanın sahibi olan Alica, geçtiğimiz sene ise 23 yaş altı Avrupa Şampiyonası’nda 4×400 metre bayrak yarışında bronz madalya kazanmıştı.

Alica bir Avustralya dergisi tarafından “Dünyanın en çekici atleti” seçilmişti.

Busted Coveraga Dergisi tarafından en çekici atlet seçilen Alman kadın sporcu Alica, “Bu unvanı neden aldığımı bilmiyorum. Spor açıkça önce gelir. İnstagram’da iyi görünen ve hala çok fazla hayranı olmayan binlerce kız var.” ifadelerini kullanmıştı.

Başarılı kariyerinin yanında cazibesiyle de pistlerin tozunu attıran Alice Schmidt’in Instagram’da 860 bin takipçisi bulunuyor.

Almanya’nın karantina önlemlerini gevşetmesiyle özlediği pistlere geri dönen çekici Alman sporcu, “Her zamanki gibi stadyumda tekrar antrenman yapabildiğim için çok mutluyum!” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın