Fernando Muslera’nın Acı Çığlığı! Üzücü Haberi Eski Yardımcı Antrenör Hasan Şaş Verdi!

Galatasaray'da Covid-19 sonrası Fernando Muslera şoku yaşanıyor. Galatasaray'ın eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Çaykurrizespor maçında acı çığlıklarla sakatlanan Fernando Muslera'nın bacak tibia kemiğinde kırık olduğunu instagram hesabından duyurdu.
 Fernando Muslera’nın Acı Çığlığı! Üzücü Haberi Eski Yardımcı Antrenör Hasan Şaş Verdi!

Galatasaray’dan son dakika Fernando Muslera haberi. Süper Lig Cemil Usta Sezonu 27. haftasında deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşan Galatasaray’da kaptan Fernando Muslera üzücü bir sakatlık geçirdi. Çaykur Didi Stadı’nda oynanan maçın 15. dakikasında rakip takım oyuncusu Skoda ile cezasahasında girdiği ikili mücadelede sağ ayağına aldığı darbe sonucunda sakatlık yaşadı. Arjantinli milli kalecinin acı içinde yerde kalmasıyla sahaya giren Galatasaray sağlık ekibi, deneyimli kaleciye ilkyardımda bulundu. Sağlık ekibi hemen değişiklik işaret etmesinin ardından sahaya ambulans çağrıldı. Muslera, sahada yapılan ilk müdahalenin ardından sahaya giren ambulansla ayağı sabitlenmiş şekilde hastaneye sevk edildi.

Galatasaray Camiası Çok Üzüldü!

Çaykurrizespor deplasmanında yaşadığı üzücü olayla sakatlanan kaptan Fernando Muslera’nın sağlık durumu hakkında yetkili ağızlardan bir açıklama beklerken Galatasaray ekibin eski futbolcusu ve antrenörü Hasan Şaş, kötü haberi instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf ile verdi.

‘Kırık Var Çok Üzgünüm Allah Seninle Olsun’

Hasan Şaş, acı içinde ambulansla hastaneye götürülen kaptan Fernando Muslera’nın sakatlığının ne olduğunu instagram hesabından böyle duyurdu ve ekledi: ‘Geçmiş olsun kırık var çok üzgünüm, Allah seninle olsun’ dedi.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın