Galatasaray’dan “Sensiz Olmaz Galatasaray” kampanyası!

 Galatasaray’dan “Sensiz Olmaz Galatasaray” kampanyası!

Futbol liginin başlamasına günler kala Galatasaray’dan önemli bir kampanya girişimi başladı. Bu kampanyaya göre taraftarlar belli bir ücret karşılığı resimlerini tribün koltuklarına konumlandırabilecek. Halihazırda kombine sahibi olanlara ise indirim uygulanacak işte yapılan açıklama:

“COVID-19 salgını sebebiyle, seyircisiz olarak tekrar başlayacak olan Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda, taraftarlarımızın “Sensiz Olmaz Galatasaray” kampanyasına katılımı tüm hızıyla sürüyor.

Taraftarlarımızın baskılı fotoğraflarının tribünde yer alacağı kampanyaya ilgi büyürken, etkinliğe dahil olan taraftarlarımızın fotoğrafları tribünlerimize yerleştirilmeye başlandı.

23. şampiyonluk yolunda tarihimizde unutulmaz bir etkinliğin parçası olacak taraftarlarımızın baskılı fotoğrafları, son üç iç saha maçında tribünlerimizde konumlandırılacak. Taraftarlarımız bu kampanyaya www.sensizolmazgs.com adresi üzerinden katılabilecekler.

Kampanyaya dahil olmak isteyen, koronavirüs ile savaşımızda kahramanca mücadele veren 1905 sağlık çalışanımızın fotoğrafları da ücretsiz olarak tribünde yer alacak.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın