Kulüpler ve Birçok Futbolcu, Acı Bir Sakatlık Geçiren Muslera İçin Geçmiş Olsun Mesajı Paylaştı!

Çaykur Rizespor maçının 15. dakikasında sakatlanan ve ambulansla hastaneye kaldırılan Sarı kırmızılı kaptan Fernando Muslera'nın ayağında tibia kemiğinde 2 adet kırık tespit edildi. Bunun üzerine kulüplerden ve futbolculardan destek mesajları geldi. Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere Süper Lig kulüplerinden bazıları ve futbolcular, başarılı kaptan kaleci için geçmiş olsun mesajı paylaştı.
 Kulüpler ve Birçok Futbolcu, Acı Bir Sakatlık Geçiren Muslera İçin Geçmiş Olsun Mesajı Paylaştı!

Çaykur Rizespor maçında sakatlanan başarılı Galatasarayın file bekçisi Fernando Muslera’nın sağ ayağı tibia kemiğinde iki ayrı kırık oluştu.

Çaykur Didi Stadı’nda oynanan Cemil Usta Sezonu 27. hafta maçının 15. dakikasında, rakip Çaykurrizeli oyuncu Milan Skoda ile girdiği ikili mücadelede sağ ayağına aldığı çarpışmalı darbe sonucu çığlıklar içinde yerde kalan Muslera, sahaya giren ambulansla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Rize Sağlık Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, Uruguaylı milli kalecinin yapılan ilk tetkiklerinde, sağ ayak tibia ve fibula kemiklerinde 2 ayrı kırık tespit edildi.

Geçmiş Olsun Mesajları Gecikmedi!

Muslera’nın yaşadığı acı sakatlık sonrası, futbol camiasından birçok kulüp ve futbolcu, tecrübeli file bekçisine geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve mesaj yayınladı.

İşte Kaptan Fernando Muslera için yapılan o paylaşımlar;

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın